iPhone 7 w klika sekund?!

Po wczorajszej konferencji Apple wielu osobom nie spodobało się odejście firmy od klasycznego trzy-milimetrowego wejścia na słuchawki.

Jak wiemy, na rzecz przestrzeni dla nowych bebechów oraz wodoodporności, słuchanie muzyki z nowego iPhone’a od teraz wyglądało będzie trochę inaczej. O tyle inaczej, że słuchawki będziesz mógł połączyć przez Bluetooth lub za pomocą dedykowanej przejściówki – Lightning→MiniJack 3,5 mm – nie zaś przez kabel, jak dotychczas.

Jednak nie wydaje mi się, że to inne wyglądanie będzie wpływało na inne słuchanie. Prawdziwi melomani, gdy zechcą posłuchać muzyki, i tak użyją przeznaczonego do tego supermegaprofesjonalnego sprzętu polepszającego brzmienie. Przeciętny użytkownik, taki jak ja czy Ty, przesiadając się z kabla na Bluetooth nie usłyszy nawet różnicy.

Jak zmienić swojego starego iPhone’a na najnowszy model?

Z nowym wejściem słuchawkowym, a raczej jego brakiem wiąże się pewien cudowny produkt. Istnieje bowiem sposób, dzięki któremu przerobisz swojego iPhone’a szóstkę (w zasadzie każdy model poniżej najnowszego) na siódemkę w kilka sekund.

Jaki? Wystarczy, że w obecne złącze słuchawkowe wepniesz Apple Plug.

co to takiego?

Apple Plug wygląda jak styk złącza MiniJack, zakończony w kolorze Twojego iPhone’a.

ApplePlug złącze – beznazwiska.pl

Wpinając taką zaślepkę w swój telefon, w kilka sekund aktualizujesz swoją obecną wersję iPhone’a do najnowszego, innowacyjnego produktu Apple.

Pozbyliśmy się dyskietek, ludzie mówili, że się mylimy. Pozbyliśmy się płyt CD, ludzie mówili, że się mylimy. Nie myliliśmy się. Nigdy się nie mylimy. Apple Plug nie jest po prostu idealnym produktem. To niezbędny element pokazujący innym, kim naprawdę jesteś.

Tak swój nowy produkt opisuje producent Apple Plug. Jak dla mnie brzmi bardzo sensownie. Jako postępowy i szanujący się influencer…

#brałbym

Jest jednak pewien problem. Apple Plug nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. I nie będzie.

To wyśmienity żart zaserwowany przez niewielkie Studio Nicer, z Karoliny Południowej. Ich strona, po sześciu godzinach od startu odnotowała ponad sto tysięcy odwiedzin! Możesz ją odwiedzić klikając w gifa poniżej.

ApplePlug – animacja – beznazwiska.pl

Do mnie to trafia. Projektanci ze Studia Nicer odwalili kawał dobrej roboty oraz wykazali się idealnym poczuciem czasu i humoru. Mam nadzieję, że tak piękny troll zostanie im wynagrodzony w postaci wielu zleceń.

Skomentuj