Jedna rada która pozwoli Ci przeżyć dzień bez komputera

Nie wiem czy wiesz, ale jeśli nie wiesz, to teraz będziesz już wiedział i z pewnością poczynisz odpowiednie kroki w tym kierunku. Otóż, dziś jest bardzo ważny dzień.

DZIEŃ BEZ KOMPUTERA

Świętowanie takiego dnia, jak i różnych innych świąt, w których większość z nas ma wolne, jest rzecz jasna bardzo trudne. Zwykle robimy bowiem to, co codziennie tylko na sposób który pozornie nas relaksuje, choć ciało w tym czasie nie doświadcza innych bodźców, przez co fizycznie rzecz biorąc wcale nie odpoczywamy. Postanowiłem więc ułatwić Ci dzisiejsze obchody. Jak świętować dzień bez komputera? Jak to zrobić?

Wyłącz komputer ¯\_(ツ)_/¯

Ot cała filozofia. Ale wyłącz tak serio serio. Nie ma „tylko coś sprawdzę”. Wyłącz i sprawdź co się stanie. Odstaw go w kąt na jeden dzień i zajmij się czymś innym. Jest masa rzeczy do zrobienia bez komputera. Na pewno masz coś do naprawienia w mieszkaniu, albo kogoś z kim od dawna się nie widziałeś.

Może po prostu sto lat nie byłeś na zwyczajnym, bezcelowym spacerze i nawet nie wiesz jak bardzo Twoja dzielnica zmieniła się od ostatniego razu. A może Twój książkowy stosik urósł już do bardzo wstydliwych rozmiarów i warto byłoby go pomniejszyć? Na pewno masz milion innych mniej lub bardziej pilnych rzeczy, do których nie jest potrzebny komputer.

Pozwól, że nie będę podawał instrukcji wyłączania komputera krok po kroku (tak naprawdę, to nie wiem jak się go wyłącza. Przecież laptopy się po prostu zamyka). Jestem prawie pewien, że i tak Ci się nie uda.

Myślisz inaczej? Załóżmy się. Daj mi jutro znać, czy przeżyłeś ten dzień bez komputera. Liczymy od teraz. Czas start!

Nie zapomnij udostępnić tekstu u siebie. Niech Twoi znajomi zobaczą Twoją przegraną i moją wygraną.

Skomentuj