O czym jest ten blog

Trudno opowiedzieć w kilku zdaniach o czym jest ten blog.

Powstaje on w myśl zasady ukutej kiedyś przez pewnego mało znanego blogera, jeszcze za starych, dobrych czasów, początków polskiej blogosfery – Największy sukces osiągają Ci, którzy nigdy nie pozwolili sobie wmówić, że są przeciętnymi ludźmi.  Jeśli więc czujesz, że nie jesteś przeciętny to właśnie znalazłeś miejsce idealne dla siebie.

 

Piszę tu o tym co mnie otacza i co tworzy moją rzeczywistość. Działam, zamiast narzekać. Podążam za marzeniami. Wiem sporo rzeczy i sam do końca nie jestem świadomy skąd to wszystko się wzięło w mojej głowie. Wiem też, że wiem ciągle za mało i chcąc wymieniać się widzą ze swoim otoczeniem nieustannie słucham i mówię na zmianę. Dzięki temu, mimo że kiedyś dorosnę (choć wcale nie zamierzam) nigdy się nie zestarzeję <puszcza oko do Henrego Forda>.

 

Nie zamierzam zmieniać świata ani przekonywać Cię do mojego myślenia. Chcę wymiany zdań i myśli, na co miejsce znajdziesz w komentarzach oraz w Social Mediach. Chcę żebyśmy wzajemnie inspirowali się do robienia fantastycznych rzeczy. Liczę na to, że taka praktyka przyniesie o niebo lepsze efekty niż wzajemne perswadowanie sobie jak żyć.

 

Pamiętaj, nie wierz mi we wszystko. To nie wskazane, a nawet zabronione. Znajdziesz tu MOJĄ rzeczywistość, która może zupełnie nie pokrywać się z Twoją. Jeżeli jednak potrafisz kulturalnie się zachować i wiesz czym jest ironia to obiecuję, że stworzymy całkiem atrakcyjny związek.

 

Ok, spędziłeś tu już wystarczająco dużo czasu. Jestem Ci za to ogromnie wdzięczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, najlepiej zrobisz przechodząc teraz do czytania.